Zielona Pracownia OZE

        • Konkurs „Eko-Gra” – kreatywność i ekologia w jednym
        • Konkurs „Eko-Gra” – kreatywność i ekologia w jednym

        • 23.06.2026 22:14
        • W naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Eko-Gra”, skierowany do uczniów szczecińskich szkół podstawowych. Jego celem było rozwijanie samodzielności, twórczego myślenia oraz zainteresowań związanych z ochroną środowiska.
        • więcej
        • Tworzymy coś  z niczego – recykling kreatywny
        • Tworzymy coś z niczego – recykling kreatywny

        • 28.12.2025 21:47
        • W grudniu w ramach działalności Koła Ekologicznego odbyły się świąteczne warsztaty pod hasłem „Tworzymy coś z niczego – recykling kreatywny”. Celem zajęć było rozwijanie kreatywności oraz umiejętności praktycznych uczniów, a także pokazanie, w jaki sposób odpady mogą zostać ponownie wykorzystane w twórczy i wartościowy sposób.
        • więcej
        • Zwiedzanie EcoGeneratora
        • Zwiedzanie EcoGeneratora

        • 26.10.2025 19:58
        • W dniu 21.10 2025r klasa 7a miała okazję zwiedzić EcoGenerator – Zakład Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów.
        • więcej
        • Zajęcia koła ekologicznego
        • Zajęcia koła ekologicznego

        • 26.10.2025 19:44
        • Minęły już  prawie dwa miesiąc nauki. Uczniowie koła ekologicznego aktywnie uczestniczą w zajęciach, podczas których poznają tajniki dbania o naszą planetę.
        • więcej