Strona główna
Wartościowe kino dla młodzieży
18. czerwca klasa 6a wybrała się do Domu Kultury Słowianin na poruszającą opowieść o przyjaźni i hejcie pt. „Lars jest LOL”. Film opowiada o nastoletniej Amandzie, która zostaje opiekunką Larsa, chłopca z zespołem Downa. Zamiast wsparcia, spotyka się z falą hejtu – w szkole i internecie. Jednak z czasem ich relacja przeradza się w prawdziwą przyjaźń, a Amanda odkrywa, jak ważna jest odwaga i empatia. Po filmie odbyły się warsztaty psychologiczne, podczas których młodzież poznała konsekwencje hejtu i sposoby przeciwdziałania nienawiści. Był to czas wypełniony śmiechem, jak też smutkiem i refleksją…
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W hali sportowej, a następnie spotkanie w salach:
9:00 klasy: 8a (s.116), 8b (s.208), 8c (s.104),
10:30 klasy: 3a (s.22), 3b (s.20), 3c (s.43), 3d (s.24), 3e (s.42)
W salach:
9:00: 10:00: 1a – p. A. Wysokińska s. 40
1b – p. Z. Guz s. 26
1c –p. E. Dut
Majaland 4a i 4b
Majaland Kownaty to idealne miejsce na wycieczkę szkolną. Z myślą o wspaniałej zabawie uczniowie klasy 4a i 5a wraz z opiekunami, wybrali się na wycieczkę autokarową do tego fascynującego parku rozrywki. Na miejscu czekały niezliczone atrakcje, które doskonale połączyły aktywną zabawę z integracją zespołową. Wśród najbardziej obleganych atrakcji znalazły się rollercoastery Wilkołak i Wielka Fala oraz Wodna bitwa na łodziach Wikingów. 16 czerwca dla obu klas był dniem pełnym przygód i aktywności.
Wystawa klocków Lego
W dniach 16 i 17 czerwca uczniowie klas 5d i 4f zwiedzali wystawę klocków Lego. Zobaczyli między innymi budowle ze świata bajek i filmów, repliki znanych obiektów architektonicznych, dawnych i współczesnych, strefę human body, popiersia starożytnych, obrazy namalowane klockami oraz interaktywne modele. Na koniec zwiedzania w strefie zabawy uczniowie mogli samodzielnie wykreować z klocków własne konstrukcje.
Oceanarium w Stralsund
12 czerwca klasy 4f i 5d uczestniczyły w wycieczce do oceanarium w Stralsundzie – jednego z najpopularniejszych obiektów w Europie. Uczniowie mieli możliwość zajrzeć na dno Bałtyku i Morza Północnego i stanąć oko w oko z żyjącymi tam stworzeniami. Dzięki specjalnemu tunelowi zwiedzający uczniowie mogli poczuć się tak, jakby spacerowali po dnie morskim.
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 2901570PPP4
Nasza szkoła współpracuje z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 4
ul. Romera 6
tel.914327116
Galeria zdjęć
- brak danych