• Zakończenie koła plastycznego - Śniadanie Mistrzów.

• 17.06.2024 08:46
        • Dnia 12 czerwca w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe zakończenie koła plastycznego, które odbyło się w formie śniadania, nazwanego przez nas „Śniadaniem Mistrzów”. Uroczystość została zorganizowana w naszej sali plastycznej, która na tę okazję została przekształcona w przytulne miejsce do wspólnego świętowania.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia dzieciom dyplomów oraz małych upominków plastycznych, które były wyrazem uznania za ich ciężką pracę i kreatywność w trakcie roku szkolnego. Dzieci były bardzo dumne z otrzymanych nagród i z radością prezentowały swoje osiągnięcia.

Po oficjalnej części, wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego śniadania przy dużym stole, gdzie mogli cieszyć się smakołykami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Była to doskonała okazja do integracji, rozmów i wspólnego cieszenia się owocami naszej całorocznej pracy. Atmosfera była wspaniała, pełna uśmiechów i radości.

• Koło drukarzy 3D

• 10.05.2024 10:42
        • W dniach 15.04 - 08.05.2024 w sali 209 odbyła się wystawa prac Koła drukarzy 3D naszej szkoły w ramach Lab. Przyszłości. Były to przykłady wydruków i projektów naszych uczniów.
        • Wielki sukces zespołu wokalnego "SLAJD" z SP51.

• 21.04.2024 19:19
        • 17.04.24r. uczennice należące do zespołu wokalnego "Slajd", reprezentowały naszą szkołę SP51 w XXII Przeglądzie Piosenki Żeglarskiej i Szantowej, który jak co roku odbywa się w SP 65 w Zdrojach. Pomimo dużej konkurencji i bardzo wysokiego poziomu artystycznego wszystkich wykonawców, zespół wokalny "Slajd" zdobył I MIEJSCE, w kategorii zespołów wokalnych. Wielkie brawa i gratulacje!

W kategorii solistów II MIEJSCE zajęła uczennica klasy 5e Martyna Kwiatkowska.

Dziewczęta przygotowała do konkursu nauczycielka muzyki mgr Agnieszka Chodorowska.
        • Duże stoły w pracowni plastycznej

• 12.04.2024 11:48
        • Duże stoły w pracowni plastycznej mają kluczowe znaczenie dla efektywnego prowadzenia różnorodnych projektów. Przykładem jest ul, który wspólnie wykonaliśmy w ramach konkursu plastycznego „Pszczoła i przyjaciele” organizowanego przez Omni Molo
          Duże stoły oferują szereg korzyści, w tym najważniejsza - przestrzeń robocza, która przy dużych gabarytach materiałów ułatwia pracę. Duże stoły pozwalają również na elastyczne aranżowanie przestrzeni w pracowni, co ułatwia dostosowanie stanowiska pracy do różnych projektów i technik artystycznych. Dzięki dużym stołom artyści mogą pracować równocześnie nad różnymi elementami projektu, co zwiększa efektywność procesu twórczego.

• Gabinet zdrowia w sali nr 4

• 07.04.2024 20:44
        • Uczniowie klas siódmych na lekcjach biologii poznają budowę i działanie organizmu człowieka. Dzięki wielu pomocom dydaktycznym i wygodnemu ustawieniu ławek i stolików uczniowskich możliwe było stworzenie w sali nr 4 "Gabinetu zdrowia". Siódmoklasiści i ich młodsi koledzy brali udział w grach i zabawach dydaktycznych dotyczących funkcjonowania ciała człowieka oraz samodzielnie dokonywali pomiarów ciśnienia i sprawdzali jakość swojego młodego wzroku.