• Informacje dla rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej w roku szkolnym 2024/2025

21.08.2024

Informacje o rozpoczęciu roku szkolnego oraz listy z przydziałem uczniów do klas zostaną wywieszone w ostatnim tygodniu sierpnia.

INFORMACJE OGÓLNE

• Świetlica szkolna jest czynna w godzinach 6:30 - 17:00.
            • W celu zapisania dziecka do świetlicy należy wypełnić kartę zgłoszenia oraz dołączyć zaświadczenia obojga rodziców od pracodawcy lub wydruk z CEIDG (w przypadku prowadzenia działalności) - druk dostępny na stronie szkoły w zakładce „O szkole -> świetlica".
            • Na terenie szkoły obowiązuje obuwie zamienne.
            • Na terenie szkoły działa stołówka szkolna - informacje dostępne na stronie szkoły w zakładce „Rodzice -> stołówka".
            • Na uroczystościach szkolnych, uczniów obowiązuje strój galowy:
              • dziewczynki - biała bluzka, granatowa lub czarna spódnica
              • chłopcy - biała koszula, granatowe lub czarne spodnie
            • Każda klasa ma 1 godzinę zajęć z wychowania fizycznego na szkolnej pływalni.

INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH

• We wrześniu uczniowie otrzymają zakupione z dotacji celowej podręczniki i ćwiczenia do zajęć edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego.
            • Podręczniki są własnością szkoły i zostaną wypożyczone na rok szkolny każdemu dziecku - regulamin dostępny na stronie internetowej szkoły.
            • Ćwiczenia będą przekazywane bez obowiązku zwrotu.
            • Informacja na temat podręcznika i ćwiczeń do religii będzie podana we wrześniu.

PODSTAWOWA WYPRAWKA DO KLASY PIERWSZEJ

(więcej informacji udzielą wychowawcy)

• strój na zajęcia sportowe: biała koszulka, spodenki, obuwie zmienne z jasną podeszwą (w podpisanym worku)
            • strój na zajęcia pływania: stój jednoczęściowy/kąpielówki, czepek, okularki, ręcznik, klapki (w podpisanym worku)