• Druga Szkolna Jesień Latawców 2024

• 09.10.2024 22:26
      • Z radością informujemy o zakończeniu rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego „Latawce”. Wydarzenie zgromadziło wielu uczestników, którzy w twórczy sposób połączyli sztukę i technikę, a także zaangażowali się w promowanie ekologicznych rozwiązań.

Konkurs został rozstrzygnięty przez jury w składzie: Waldemar Dylewski i Małgorzata Mularczyk, którzy mieli niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców spośród wielu kreatywnych projektów. W ocenie latawców pomogli również uczniowie klasy 5d, którzy aktywnie włączyli się w ich puszczanie, co pozwoliło nam ocenić nie tylko estetykę wykonania, ale także lotność i funkcjonalność latawców.

1. miejsce – Bartosz Bącik, klasa 5a

2. miejsce – Wiktoria Zabawa, klasa 4e

3. miejsce – Michał Fąferek, klasa 4e

Jednym z celów naszego konkursu było podkreślenie znaczenia ochrony środowiska. Dlatego też uczestnicy byli zachęcani do tworzenia swoich latawców z materiałów ekologicznych, takich jak papier z recyklingu, tkaniny naturalne czy drewniane elementy. Dzięki temu nie tylko powstały piękne, ale także przyjazne dla środowiska latawce, co pozwoliło na rozwijanie kreatywności w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział w naszym konkursie!

Relację można obejrzeć pod poniższym linkiem: