Zielona Pracownia OZE

    • Konkurs „Eko-Gra” – kreatywność i ekologia w jednym
      • Konkurs „Eko-Gra” – kreatywność i ekologia w jednym

      • 23.06.2026 22:14
      • W naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Eko-Gra”, skierowany do uczniów szczecińskich szkół podstawowych. Jego celem było rozwijanie samodzielności, twórczego myślenia oraz zainteresowań związanych z ochroną środowiska.
      • Uczestnicy konkursu wykazali się nie tylko wiedzą ekologiczną, ale również pomysłowością i umiejętnością stworzenia własnych gier planszowych o tematyce ekologicznej. Uczniowie z dużym zaangażowaniem przygotowali swoje projekty, które następnie zostały przetestowane przez uczniów naszej szkoły.
        Szczególne uznanie zdobyła gra „Eko Wyzwania” przygotowana przez uczennicę klasy 7 Małgorzatę BielawskąCentrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie. Projekt najlepiej spełnił kryteria określone w regulaminie konkursu. Za pomysłowość, poprawność merytoryczną oraz atrakcyjną formę uczennica otrzymała tytuł laureata konkursu.
        W konkursie przyznano również wyróżnienia dla uczniów, którzy przygotowali ciekawe i wartościowe projekty. Laureatka oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody.
        Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy kreatywności, wiedzy i zaangażowania oraz dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że udział w wydarzeniu przyczynił się do pogłębienia wiedzy ekologicznej i zachęcił uczniów do dalszego podejmowania działań na rzecz środowiska.
        Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!


        E. Kudełko, A. Wojdat
         

         

        Zdjęcie przedstawia uczniów grających w ekogręZdjęcie przedstawia uczniów grających w ekogrę

                       

         Zdjęcie przestawia dypolmy i gry

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

      • Wróć do listy artykułów