• ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK DLA OLGI

• 26.11.2023 21:02
        • Szkolny Wolontariat zaprasza do udziału w zbiórce plastikowych nakrętek dla Olgi Apostoluk. Jest to kontynuacja ubiegłorocznej akcji. Fundusze uzyskane ze sprzedaży nakrętek rodzice Olgi przeznaczają na jej rehabilitację.

Zbieramy nakrętki po wodzie mineralnej, napojach gazowanych, mleku, kefirze, jogurtach, chemii gospodarczej (płyny do prania i płukania, płyny do mycia naczyń, płyny do mycia podłóg), kosmetykach (kremy, aerozole, płyny do kąpieli, szampony, odżywki, balsamy, pasty do zębów) oraz wieczka z wiaderek (np. po serze, twarogu, ogórkach kiszonych, kapuście kiszonej) i zakrętki po kawie (należy tylko wyjąć tekturkę spod wieczka).

Akcja trwa przez cały rok szkolny i mogą brać w niej udział uczniowie klas 1-8.

Uczniowie proszeni są o przynoszenie plastikowych nakrętek w następujących terminach:

poniedziałki 7.00-8.45 i 14.40-15.40, sala nr 10

środy 17.00-18.00, sala nr 9

piątki 11.45-13.30, sala nr 10

Koordynatorem akcji jest p. Małgorzata Sienkiewicz

Nakrętki mogą być zapakowane w podpisane reklamówki/worki/pudełka.