• Zakończenie koła plastycznego - Śniadanie Mistrzów.

• 17.06.2024 08:46
      • Dnia 12 czerwca w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe zakończenie koła plastycznego, które odbyło się w formie śniadania, nazwanego przez nas „Śniadaniem Mistrzów”. Uroczystość została zorganizowana w naszej sali plastycznej, która na tę okazję została przekształcona w przytulne miejsce do wspólnego świętowania.

Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia dzieciom dyplomów oraz małych upominków plastycznych, które były wyrazem uznania za ich ciężką pracę i kreatywność w trakcie roku szkolnego. Dzieci były bardzo dumne z otrzymanych nagród i z radością prezentowały swoje osiągnięcia.

Po oficjalnej części, wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego śniadania przy dużym stole, gdzie mogli cieszyć się smakołykami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Była to doskonała okazja do integracji, rozmów i wspólnego cieszenia się owocami naszej całorocznej pracy. Atmosfera była wspaniała, pełna uśmiechów i radości.