• PÓŁKOLONIE „KREATYWNE DZIECIAKI“ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 51 W SZCZECINIE

• 10.12.2023 22:32
      • Półkolonie w Szkole  Podstawowej nr 51 w Szczecinie to doskonała forma aktywnego wypoczynku pozwalającego zregenerować siły po wyczerpujących miesiącach nauki. Gwarantujemy świetną zabawę oraz mnóstwo kreatywnych i twórczych zajęć, w trakcie których dzieci będą miały możliwość poznać oraz rozwinąć swoje pasje i zdolności.

1. Zaplanowano 2 turnusy półkolonii:

– turnus I         15.01-19.01.2024r.

– turnus II       22.01-26.01.2024r.

1. Planowana opłata od jednego uczestnika: 700zł za pobyt pięciodniowy.
        2. Rezerwacji półkolonii można dokonać poprzez formularz dostępny pod linkiem:

Zgłoszenie online nie jest równoznaczne z zapisem

1. Lista zakwalifikowanych dzieci ogłoszona zostanie 15.12.2023r. (lista wywieszona zostanie na tablicy ogłoszeń przy portierni).
        2. W pierwszej kolejności zakwalifikowani na półkolonię zostaną uczniowie klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej nr 51.
        3. Warunkiem uczestnictwa w półkolonii będzie dostarczenie wypełnionej karty uczestnika i wniesienie opłaty (w terminie 2-5.01.2024r.).
        4. W razie niedostarczenia karty uczestnika, bądź braku wniesienia opłaty w wyznaczonym terminie nastąpi skreślenie dziecka z listy i przyjmowane będą dzieci z listy rezerwowej.
        5. Zaplanowane atrakcje:

– Zabawy integracyjne, gry planszowe, konkursy

– Gry i zabawy na hali sportowej i basenie

– Kreatywne warsztaty plastyczne, kulinarne

– Zabawy w parku trampolin Fun Jump, Kids Arenie

– Wyjście do kina, Teatru Pleciuga

Szczegółowy program zajęć na każdy turnus półkolonii przedstawiony zostanie rodzicom w późniejszym terminie.