Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Zebranie z Rodzicami

Szanowni Państwo

 

Serdecznie zapraszamy rodziców/opiekunów dziecka na spotkanie w wyznaczonym poniżej terminie, w budynku Oddziałów Przedszkolnych SP Nr 51 przy ul. Mikołajczyka 20 (sala gimnastyczna – wejście od strony Orlika).

 

Ze względu na sytuacje epidemiczną  prosimy o obecność tylko jednego z rodziców/opiekunów dziecka. Prosimy, aby każdy uczestnik miał zasłonięte usta i nos.

 

Wychowawcy grup zwracają się z prośbą, aby każdy z rodziców/ opiekunów dziecka przyniósł podpisaną ryzę papieru niezbędną dla Państwa dzieci do pracy bieżącej.

 

Terminy i grupy:

  • 1.09. 2020 grupa „Motylki” godz. 16.00
  • 2.09. 2020 grupa 0„C” godz. 16.00
  • 3.09. 2020 grupa 0„A” godz. 16.00
  • 4.09. 2020 grupa 0„B” godz. 16.00
  • 7.09. 2020 grupa „Pszczółki” godz. 16.00
  • 8.09. 2020 grupa „Sówki” godz. 16.00
  • 9.09. 2020 grupa „Żabki” godz. 16.00
  • 10.09.2020 grupa „Zajączki” godz. 16.00
  • 11.09.2020 grupa „Jeżyki” godz. 16.00
  • 11.09.2020 grupa „Misie” godz. 17.00

 

Listy dzieci z przyporządkowaniem do grup są umieszczone na tablicy informacyjnej przy wejściu głównym.

 

 

 

Wicedyrektor Renata Sławecka-Taczała

wraz z nauczycielami.

Zebrania z rodzicami – konsultacje 2021/2022

 


ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

HARMONOGRAM ZEBRAŃ


02.09.2021 r. (czwartek)  godz. 16.30

 

Klasy 1 (wejście A)

1a – J.  Taczalska s. 42

1b – A. Jarocha s. 134

1c – J. Lech s. 43

1d – B. Łoziuk s. 24

1e – J. Duda s. 22



06.09.2021 r. (poniedziałek)  godz. 16.30
 

 

Klasy 2 (wejście A)

 

2a – A. Stasiewska  s. 22

2b – K. Menżyk  s. 28

2c – B. Adler-Zaród  s. 43

2d – M. Dogoda-Janik  s. 26

 

Klasy 8 (wejście B)

 

8a –  I. Kitlas s. 220

8b – A.  Śmietana-Bogacz s. 204

8c – D. Łatko s. 141

8d – D. Domagalska-Biela s. 226

8e – M. Klimczak-Piotrowska s. 208

8f – E. Dudzińska s. 126

8g – Z. Bielecka s. 108

8h – J. Czyżewska s. 202

 



07.09.2021 r. (wtorek) godz. 16.30
 

 

Klasy 3 (wejście A)

 

3a – Z. Guz  s. 26

3b – U. Chomicz s. 42

3c – E. Dutka s. 22

3d – B. Kociuba s. 28

 

 Klasy 7 (wejście B)

 

7a – A. Lenczewska s. 209

7b – M. Mularczyk s. 4p

7c – A. Chodorowska s. 228

7d – A. Siwińska s. 212

7e – A. Borys s.7

7f – M. Cis-Szałańska s. 110

7g – I. Dawidziak s. 8

7h  (była 6a) – E. Bilska s. 208

 



08.09.2021 r. (środa) godz. 16.30
 

(wejście B)

 

Klasy 4

 

4a – M. Arcisz s.118

4b – A. Pilecka s. 222

4c – M. Ikert s. 116

 

 

Klasy 5

 

5a – D. Koczorowska s. 224

5b – A. Kozłowska s. 141

5c – E. Polak s. 143

5d – J. Żyłka-Owczarek s. 218

 

Klasy 6

 

6a – K. Muż s. 8p

6b – A. Wojdat s. 4

6c – A. Ziółkowska s. 142