Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów

Zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów

Zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów

Przed nami zima, czyli najcięższy czas dla niechcianych i porzuconych zwierząt. Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę karmy dla psów i kotów. Zwracamy się do uczniów i rodziców z ogromną prośbą o wsparcie naszej akcji przez włączenie się do zbiórki. Liczymy, że los zwierząt nie jest nikomu obojętny. W tym roku pomocą chcemy otoczyć bezdomne psy i koty ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 247. Wszystkie produkty będziemy sukcesywnie przekazywać podopiecznym schroniska.

Zbieramy suchą i mokrą karmę dla psów i kotów.  Akcja trwa od 4 października do 27 maja. Dary można przynosić do  Pani Małgorzaty Sienkiewicz do sali 10 lub 12 (parter, w części 4-8).
Prosimy o wsparcie naszej akcji. Liczy się każda puszka/torebka jedzenia. To mały gest, który dużo znaczy!!!

Małgorzata Sienkiewicz