ZAWODY PŁYWACKIE

W piątek 6 listopada 2020, na szczecińskiej pływalni Floating Arena , odbyły się zawody organizowane przez fundację mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczak. W zawodach pod nazwą Otylia Swim Cup wzięło udział blisko 500 zawodników z całej Polski. Naszą szkołę oraz klub sportowy MKP Szczecin,  reprezentowali Adam Stachowiak uczrń klasy 4a oraz Łucja Gurbin 6a.  Po wielomiesięcznej przerwie, nasi uczniowie mogli sprawdzić się w rywalizacji sportowej. Impreza przebiegała bez udziału publiczności w warunkach zaostrzonych przepisów sanitarnych. Wśród najlepszych zawodników znalazł się Adam Stachowiak który zdobył aż trzy brązowe medale w konkurencjach 50m stylem dowolnym, 50m stylem motylkowym oraz 100m stylem dowolnym.

Danuta Koczorowska, Jakub Chuta