Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Zakończenie akcji “Uśmiech dla dzieci z Hospicjum”

Zakończenie akcji “Uśmiech dla dzieci z Hospicjum”

Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom ich rodzicom/opiekunom oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w zbiórce darów dla Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Akcja polegała na zbiórce najpotrzebniejszych przedmiotów tj. kolorowanek, bloków, kredek oraz środków do pielęgnacji skóry. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane do Hospocjum w Szczecinie.
Nie ukrywamy ze ogrom zebranych rzeczy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. ❤️ Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za okazane serce i wsparcie tym, którzy tego najbardziej potrzebują.


Dziękujemy


Wychowawczynie z gr. Sówki, Zajączki i Pszczółki