ZACZAROWANA ZAGRODA

Podróż  po Antarktydzie, dlaczego nie? Dla klasy II b nie ma rzeczy niemożliwych. Bohaterowie “Zaczarowanej zagrody” zagościli w naszej sali. Po przeczytaniu i omówieniu lektury, nadszedł czas na wykonanie pracy technicznej. Stacja badawcza  na Antarktydzie, oraz jej mieszkańcy widziana oczami dzieci. Do stworzenia, tych niezwykłych prac wykorzystaliśmy pudełka po butach, kostki cukru, własnoręcznie ulepione z plasteliny figurki pingwinów, a nawet worki na śmieci. Czas spędzony przy pracy, okazał się świetną zabawą… Już nie możemy się doczekać spotkania z kolejną lekturą.

Urszula Chomicz