Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Zebrania z rodzicami – konsultacje

 


KONSULTACJE Z RODZICAMI W CZASIE ZDALNEGO NAUCZANIA
klasy 1-3  

 

w tym czasie nauczyciel pozostaje do dyspozycji rodziców, udziela porad i wskazówek ułatwiających zrozumienie przekazywanego uczniom materiału oraz informacji o postępach edukacyjnych uczniów

 

KLASA WYCHOWAWCA TERMIN FORMA
1A p.Z. Guz wtorek, godz.17.00-19.00 email lub telefon
1B p.U. Chomicz            środa, godz.16.00-18.00 email lub telefon
1C p.E. Dutka                         wtorek, godz.17.00-18.00 platforma Teams, telefon, email
1D p.B.Kociuba wtorek, godz.18.00-19.00

piątek, godz.18.00-19.00

platforma Teams, telefon
2A p. J. Taczalska                  poniedziałek, godz.17.00-18.00 ZOOM
2B p. B. Łoziuk poniedziałek, godz.18.00-19.30 platforma Teams
2C p. B. Bachaj czwartek, godz.17.00-18.00 platforma Teams
3A p. A.Nawrocka                    wtorek, godz.16.00-18.00 email lub telefon/ aplikacja WhatsApp
3B p. J. Lubecka wtorek, godz.18.00-19.00 Messenger/ telefon
3C p. B. Adler – Zaród poniedziałek, godz.17.00-18.00 WahtsApp/ telefon
3D p. M. Turemka wtorek, godz.17.00-18.00 platforma Teams
 
KONSULTACJE Z RODZICAMI W CZASIE ZDALNEGO NAUCZANIA – KLASY 4-8

w tym czasie nauczyciel pozostaje do dyspozycji rodziców, udziela porad i wskazówek

oraz informacji o postępach edukacyjnych uczniów

 

nauczyciel dzień tygodnia godzina forma
język niemiecki
Z.Bielecka wtorek 10.45-11.45 platforma MS Teams
K.Krakowczyk poniedziałek 18.00-19.00 platforma MS Teams
J.Mazurek środa 15.35-16.35 platforma MS Teams
A.Siwińska środa 12.30-13.30 platforma MS Teams
język angielski
E. Bilska czwartek 12.00-13.00 platforma MS Teams
D. Domagalska-Biela wtorek 11.00-12.00 platforma MS Teams
E. Dudzińska środa 13.30-14.30 platforma MS Teams
M. Klimczak-Piotrowska wtorek 15.00-16.00 platforma MS Teams
U. Łoś-Woyke poniedziałek 10.30-11.30 platforma MS Teams
D. Rosiwal-Bylczyńska poniedziałek 13.40-14.40 platforma MS Teams
matematyka
M. Chmielewska czwartek 8.00-9.00 platforma MS Teams
M. Dżugaj opieka opieka platforma MS Teams
I.Kitlas wtorek 14.00-15.00 platforma MS Teams
T.Ławrynowicz czwartek 11.00-12.00 platforma MS Teams
K.Masełko poniedziałek 11.00-12.00 platforma MS Teams
A.Paszkiewicz poniedziałek 12.00-13.00 platforma MS Teams
I.Żmijewska piątek 16.00-17.00 platforma MS Teams
przedmioty przyrodnicze
I.Dawidziak wtorek 15.00-16.00 platforma MS Teams
A.Kozioł poniedziałek 14.45-15.45 platforma MS Teams
A.Pilecka poniedziałek 11.00-12.00 platforma MS Teams
L.Prusinowska wtorek 12.00-13.00 platforma MS Teams
G.Szyndel środa 11.30-12.30 platforma MS Teams
A.Wojdat czwartek 17.00-18.00 platforma MS Teams
przedmioty informatyczne i artystyczne
A.Chodorowska czwartek 9.30-10.30 platforma MS Teams
M.Gulbicka wtorek 9.00-10.00 platforma MS Teams
A.Kowalczuk czwartek 15.00-16.00 platforma MS Teams
L.Kuligowska poniedziałek 16.00-17.00 platforma MS Teams
M.Mularczyk czwartek 13.00-14.00 platforma MS Teams
J.Szpejnowski piątek 10.40-11.40 platforma MS Teams
religia
S.Młynarczyk poniedziałek 16.00-17.00 platforma MS Teams
E.Rupińska środa 16.00-17.00 platforma MS Teams
M.Sienkiewicz wtorek 15.40-16.40 platforma MS Teams
Z.Zdobylak poniedziałek 16.00-17.00 platforma MS Teams

 

Konsultacje z rodzicami w czasie zdalnego nauczania

nauczyciel dzień tygodnia godzina forma
język polski
M. Cis-Szałańska czwartek 16:00-17:30 platforma MS Teams
I. Gajdzińska czwartek 17:00-18:00 platforma MS Teams
A..Kozłowska wtorek 16:00-17:00 platforma MS Teams
D. Łatko środa 7:30 – 8:30 platforma MS Teams
K. May środa 16:30-18:00 platforma MS Teams
E. Polak środa 17:00-18:00 platforma MS Teams
I..Wiercioch poniedziałek 16:00-17:00 platforma MS Teams
A..Ziółkowska środa 17:00-19:00 platforma MS Teams
A..Żwirska-Kocela czwartek 15:00-16:00 platforma MS Teams
historia, wiedza o społeczeństwie
M. Arcisz środa 17:00-17:45 platforma MS Teams
M. Ikert poniedziałek 14:40-15:40 platforma MS Teams
A..Kozłowska wtorek 16:00-17:00 platforma MS Teams
M. Lunitz czwartek 17:00-18:00 platforma MS Teams
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, DKS
B. Bielecka wtorek 16:30-17:30 platforma MS Teams
T. Bielecki środa 16:00-17:00 platforma MS Teams
A..Borys piątek 7:15-8:00 platforma MS Teams
J. Chuta czwartek 16:30-17:30 platforma MS Teams
J. Czyżewska poniedziałek 16:00-17:00 platforma MS Teams
K. Gawłowicz czwartek 17:00-18:00 platforma MS Teams
D. Koczorowska poniedziałek 16:30-17:30 platforma MS Teams
J. Mazurek środa 15:35-16:35 platforma MS Teams
O. Nekrasova wtorek 16:30-17:30 platforma MS Teams
R. Skok piątek 14:00-15:00 platforma MS Teams
A..Śmietana-Bogacz środa 12:00-13:00 platforma MS Teams
M. Tylutki środa 9:30-10:30 platforma MS Teams
M. Wicher-Ostrowska poniedziałek 15:30-16:30 platforma MS Teams
W. Wlazło poniedziałek 16:30-17:30 platforma MS Teams
J. Żyłka-Owczarek czwartek 14:00-15:00 platforma MS Teams