“Mam Talent” w świetlicy

Dzieci z klasy 3c zainspirowane telewizyjnym programem „Mam talent” przygotowały świetlicową edycję programu. Wybrały jury, które pracowało przy stole skonstruowanym z dużych klocków. Wyłoniły konkurujące ze sobą drużyny i zaprosiły do udziału widownię złożoną z dzieci z klasy 1d.  Oliwia Dobies z klasy 3c oprócz występowania w jednej z drużyn, poprowadziła także program.

Dotychczas odbyły się już dwie edycje świetlicowego programu „Mam talent”. W pierwszej edycji programu do konkurujących drużyn dołączyła bardzo odważna i utalentowana Milenka Śliwka z klasy 1d, a w drugiej edycji wystąpił także duet z klasy 1d. Widownia szczerze oklaskiwała popisy artystów, a także głosowała na swoich faworytów.

Zabawa była przednia. Wszyscy bawili się wspaniale. Zdaje się, że świetlicowy program „Mam talent” stanie się tradycją poniedziałkowych poranków.

Danuta Lipniewska

Możliwość komentowania jest wyłączona.