“Krokusowa Rewolucja”

Cyceron powiedział, że „Człowiek potrzebuje do życia ogrodów i bibliotek”. Zainspirowani tymi słowami postanowiliśmy włączyć się w szczecińską akcję „Krokusowej Rewolucji”. W czwartek 26.10 cała klasa 6d pracowała nad upiększeniem szkolnego ogródka krokusami.

Zadanie nie było łatwe, bo mieliśmy aż tysiąc cebulek. Dzięki szczegółowemu instruktażowi nauczycielki przyrody, pani Gabrieli Gwarek, wiedzieliśmy, jak mamy zabrać się za pracę. Pierwszą cebulkę zasadził pan dyrektor Dariusz Szklarski. Zachęceni tym miłym gestem ochoczo wzięliśmy się do dzieła.

To był wspaniały czas i zarazem cenne doświadczenie. Czujemy dumę, że dzięki naszym staraniom już za kilka miesięcy Szkoła Podstawowa nr 51 będzie mogła pochwalić się pięknym ogrodem. Z niecierpliwością wypatrujemy wiosny!

koordynator Marta Bielecka

Możliwość komentowania jest wyłączona.