3F i 3H na Dzikim Zachodzie

4 października 2017 r. uczniowie klasy 3F i klasy 3H udali się na wycieczkę do Parku Rozrywki znajdującego się w Zieleniewie w pobliżu Kołobrzegu.

Po przekroczeniu bramy “Dzikiego Zachodu” przenieśliśmy się w klimaty westernu i Indian. Czekało tam na nas wiele atrakcji, między innymi: malowanie twarzy, przejażdżka na koniu w siodle, przejażdżka bryczką, bizon, na którego można się było wspinać, gorączka złota, mechaniczny byk rodeo, beczkowóz i wiele innych ciekawych zabaw. Uczyliśmy się rzucać lassem, tańczyć country, samodzielnie jeździć elektrycznie napędzanymi samochodami wyścigowymi. Zabawa była wyśmienita.

Na terenie ośrodka mogliśmy zobaczyć i pogłaskać zwierzęta z najdalszych zakątków świata. W czasie pobytu opiekowali się nami prawdziwy kowboj i urocza Indianka. W miejscowym saloniku pamiątek kupiliśmy łuki ze strzałami, dzidy, tomahawki, indiańskie łapacze snów i biżuterię indiańską. W prawdziwym wigwamie zjedliśmy posiłek. Gospodarze Parku Rozrywki zadbali o serdeczną atmosferę.

Park Rozrywki w Zieleniewie to miejsce, w którym szybko upłynął nam czas. Pozostało wiele wspomnień. Poznaliśmy się lepiej i zintegrowaliśmy. Polecamy to miejsce koleżankom i kolegom z innych klas.

Elżbieta Perkowska, Lucyna Czugała

Możliwość komentowania jest wyłączona.