Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

XIX Festiwal Piosenki Angielskiej

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na XIX Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej Nr 51 w Szczecinie, przy ul. Jodłowej 21 w dniu   4 kwietnia 2019 /czwartek/ od godz. 9.00. Festiwal będzie odbywał się w trzech grupach wiekowych: grupa I – uczniowie klas I-III, grupa II – uczniowie klas IV-V, grupa III – uczniowie klas VI-VIII. W załączeniu znajduje się regulamin wraz z kartami zgłoszenia do konkursu. Do zobaczenia!

KARTA ZGŁOSZENIA

Regulamin XIX Festiwalu Piosenki Angielskiej

XIX Festiwal Piosenki Angielskiej

 Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na XIX Festiwal Piosenki Angielskiej, który odbędzie się w auli Szkoły Podstawowej Nr 51 w Szczecinie, przy ul. Jodłowej 21 w dniu   4 kwietnia 2019 /czwartek/ od godz. 9.00. Festiwal będzie odbywał się w trzech grupach wiekowych: grupa I – uczniowie klas I-III, grupa II – uczniowie klas IV-V, grupa III – uczniowie klas VI-VIII. W załączeniu znajduje się regulamin wraz z kartami zgłoszenia do konkursu. Do zobaczenia!

KARTA ZGŁOSZENIA

Regulamin XIX Festiwalu Piosenki Angielskiej