Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Wyróżnienie w “Zajączkach”

Wyróżnienie w “Zajączkach”

Z jakże wielką radością i dumą pragniemy poinformować, że Kornelia Skawińska z grupy „Zajączki” Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 51 przy Mikołajczyka w Szczecinie otrzymała wyróżnienie w konkursie pt. „NA TROPIE KOTA” zorganizowanym przez Firmę Szkoleniową „Profedu” z siedzibą w Poznaniu. Dziewczynka wykonała pracę kota przy pomocy różnorodnych przypraw wraz ze stworzonym wierszykiem. Jej praca została wyłoniona z I etapu konkursu przeprowadzonego wewnątrz grupy, w którym udział wzięło 15 dzieci wykonując przepiękne prace kota różnorodną techniką. Każde dziecko za udział i chęci otrzymało nagrodę, zaś jedna, wybrana praca – Kornelii Skawińskiej przeszła do II etapu i została wysłana na konkurs do Poznania. Gratulacje 

Martyna Dogoda
Izabela Kaczmarczyk