WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ”KOTEK PSOTEK”

WYNIKI  OGÓLNOPOLSKIEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ”KOTEK PSOTEK”

W dniu 06.03.2020r. w Oddziale Przedszkolnym Szkoły Podstawowej nr 51 przy Mikołajczyka 20  w Szczecinie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Kotek Psotek”, który przeznaczony był dla przedszkolaków  w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki , 5-6-latki. Organizatorami konkursu były nauczycielki Izabela Kaczmarczyk i Martyna Dogoda.

Celem konkursu było:

• rozbudzanie wyobraźni czytelniczej
  • rozwijanie umiejętności plastycznych
  • wdrażanie dzieci do kreatywnego spędzania wolnego czasu z rodzicami

W konkursie wzięło udział 171 uczestników z 106 przedszkoli. W kategorii 3 – 4  latki: oceniono 50 prac plastycznych, a w kategorii 5 – 6  latki: oceniono 102 prace plastyczne. Ze względów formalnych ocenie nie podlegało 19 prac plastycznych.

Przy ocenie prac Komisja Konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: pomysłowość, zgodność z warunkami uczestnictwa, estetyka wykonania, termin oddania pracy oraz wkład dziecka w pracę.

Komisja Konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Kategoria: 3 – 4 latki

I miejsce – INGA G. – SZCZECIN – Oddziały Przedszkolne Szkoły Podstawowej nr 51

II miejsce – JAKUB M. – SOKÓŁKA – Przedszkole nr 2

III miejsce –  LILIANA M. – SOSNOWIEC – Przedszkole Miejskie nr 50

Wyróżnienie I – URSZULA P. – BIAŁOGARD – Przedszkole Miejskie nr 3

Wyróżnienie II – MAJA G. – SZYDŁOWIEC –  Przedszkole Samorządowe nr 2 „Mali Odkrywcy”

Wyróżnienie III – MATEUSZ R. – CHEŁM – Językowe Przedszkole Integracyjne „W Kasztanowym Parku”

Kategoria: 5 – 6 latki

I miejsce – MICHAŁ Ł. – ŁĘGOWO – Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina „Łęgowo”

II miejsce – MARIA K. – LODŹ – Przedszkole Miejskie nr 66

III miejsce – JULIA M. – SŁAWKÓW – Miejskie Przedszkole

Wyróżnienie I – MARCEL W. – BIAŁOGARD – Przedszkole Miejskie nr 3 „Niezapominajka

Wyróżnienie II – STANISŁAW W. – LUBLIN – Przedszkole Niepubliczne „Koralik”

Wyróżnienie III – ZUZIA J. – KARLINO – Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka

Komisja i organizatorzy dziękują dzieciom za wykonanie prac plastycznych oraz nauczycielom  i rodzicom dzieci za wsparcie młodych talentów.

Autorzy najlepszych prac zostali uhonorowani nagrodami oraz dyplomami wysłanymi przez organizatora. Każdy uczestnik otrzymał podziękowanie za udział w Konkursie.

Wystawę prac można oglądać od 06.03.2020r. do 13.03.2020r. w budynku Oddziałów Przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 51 przy Mikołajczyka 20 w Szczecinie (hol dolny – przy  gr. Zajączki).

KATEGORIA 3-4 LATKI

KATEGORIA 5-6 LATKI