Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Wygrana w powiatowym Turnieju o Puchar Tymbarka

Miło nam poinformować, że drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Bieleckiego wygrała powiatowy finał turnieju “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nasi chłopcy przeszli przez turniej niczym burza, pokonując w fazie grupowej Szkołę Podstawową nr 11 z wynikiem 8:0, drugi skład Szkoły Podstawowej nr 69- 10:0, Akademię Piłkarską Future- 9:0, zajmując pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotykaliśmy się z Akademią Piłkarską Futboll Arene, z którą wygraliśmy 5:0 przechodząc do finału. Ponownie zagraliśmy z SP 69, ale tym razem z pierwszym zespołem tej szkoły. Mecz był emocjonujący i prowadzony  na naprawdę wysokim poziomie. Na początku spotkania inicjatywę przejął zespół SP 69, ale po paru minutach mecz zaczął się wyrównywać i zdobyliśmy naszą pierwszą bramkę. Tuż przed końcem meczu zdobyliśmy kolejną bramkę, ustanawiając wynik meczu 2:0 i wygraliśmy turniej jako zespół niepokonany, prezentując ofensywny i skuteczny „football”. Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kuba Ciechomski, Alan Dziuniak, Tristan Podobas, Bartek Kuśmierczyk, Mateusz Bartkowiak, Maksymilian Jóźwiak, Michał Jabłoński, Jakub Krawczyk, Jakub Szatan. Kolejnym etapem rozgrywek będzie finał wojewódzki. To ostatni krok do wyjazdu na Stadion Narodowy w Warszawie. Trzymajcie kciuki za naszych chłopców, bo przy odrobinie szczęścia i maksimum zaangażowania jesteśmy w stanie powalczyć z najlepszymi zespołami w Polsce.

Tomasz Bielecki