Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Wycieczka do Muzeum Techniki

O tym, czym kiedyś podróżowano i jak wyglądały warunki dawnych wojaży mogli dowiedzieć się miłośnicy historii-uczniowie klas 5 i 6 podczas wycieczki do Muzeum Techniki i Komunikacji-Zajezdnia Sztuki  w Szczecinie. Przemiła Pani Ida przedstawiła prezentację ,dzięki której dzieci poznały różne rodzaje środków transportu wodnego, lądowego i powietrznego. Po wysłuchaniu tej ciekawej opowieści przyszedł czas na rozwiązywanie  zagadek dotyczących  sposobów podróżowania  i obejrzenie eksponatów.

 Alicja Kozłowska

Oprócz fotografii własnych zamieszczono również fotografie materiałów promocyjnych przygotowanych przez Muzeum Techniki i Komunikacji-Zajezdnia Sztuki  w Szczecinie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA