Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

WOŚP W SP 51

WOŚP W SP 51

10 stycznia 2020  po raz kolejny zagrała szkolna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy na rzecz specjalistycznego, operacyjnego  sprzętu ratującego małe dzieci. Jak zwykle – „się bujało!”
Były tańce, solowe i wspólne śpiewy, wirtuozerskie  pokazy gry na  instrumencie, ekstremalne  pokazy sztuki piłkarskiej  oraz  aukcja  przedmiotów zrobionych  lub podarowanych  przez  grono pedagogiczne  i  uczniów.
Choć dziś orkiestra już nie gra, to jej pozytywna melodia wybrzmiewa nadal, ponieważ kwota uzbierana przez naszą szkolną społeczność, w tym roku  jak zwykle wysoka: 6,700 zł  cały  czas rośnie!!!  Jeszcze  w tym tygodniu  spływają  i będą  spływać   pieniądze  za wylicytowane   przedmioty.
Dziękując za wszystko ofiarodawcom i uczestnikom wspólnej zabawy, mówimy: do zobaczenia na kolejnym finale, już za rok… Sie ma! A właściwie jak mówi kapitan Jerzy Owsiak :”Wiatr w żagle. Wszystkie ręce na pokład i kurs na  pomaganie, bo pomagać można  cały rok.

Z pozdrowieniami – grające do końca świata i jeden dzień dłużej…

…Agnieszka Ziółkowska, Agnieszka Borys, Urszula Chomicz