WOŚP kolejny raz w naszej szkole

Kolejny raz graliśmy z WOŚP

11 stycznia 2019  po raz kolejny zagrała szkolna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy na rzecz małych dzieci i bez focha.

Jak zwykle – „się działo!” Były tańce  solowe i wspólne, były śpiewy, wirtuozerskie  pokazy gry na  instrumencie , biliśmy   rekord  we wspólnym  tańcu nazwanym  Piłkarską Cieszynką, była  aukcja  przedmiotów zrobionych  lub podarowanych  przez  grono pedagogiczne  i  uczniów.

Choć dziś orkiestra już nie gra, to jej pozytywna melodia wybrzmiewa nadal, ponieważ kwota uzbierana przez naszą szkolną społeczność , w tym roku  wynosząca 6224,14  zł; 1,26 euro i   jeden  pens, cały  czas rośnie!!!  Jeszcze  w tym tygodniu  spływają  i będą  spływać   pieniądze  za wylicytowane   przedmioty.

Dziękując za wszystko ofiarodawcom i uczestnikom wspólnej zabawy, mówimy: do zobaczenia na kolejnym finale, już za rok… Sie ma! Z pozdrowieniami – grające do końca świata i jeden dzień dłużej…

…Agnieszka Ziółkowska,  Urszula Chomicz, Agnieszka Borys

[ngg src=”galleries” ids=”1285″ display=”basic_thumbnail”]