Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Wicemistrzostwo Szczecina w piłce nożnej klas szóstych

Wicemistrzostwo Szczecina w piłce nożnej klas szóstych.

W dniu 09.05 br. w ramach  Igrzysk Dzieci w kategorii – piłka nożna chłopców, odbyły się mistrzostwa Szczecina. Nasza szkoła po wcześniejszych eliminacjach trafiła do półfinału razem ze Szkołami Podstawowymi nr. : 7, 56,53. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 53. Pierwszy półfinał został rozegrany pomiędzy gospodarzem a nami i zakończył się pewnym zwycięstwem naszej reprezentacji. W drugim półfinale po zaciętym meczu SP 7 wygrało z SP 56 1:0. W meczu o trzecie miejsce wygrała SP 53 stosunkiem bramkowym 5:4. W wielkim finale zagraliśmy z SP 7. Po wyrównanym spotkaniu i niewykorzystanych sytuacjach z naszej strony pechowo przegrywamy mecz 2:1, ostatecznie zajmując drugie miejsce i kończąc sezon 2018/2019 jako Wicemistrzowie Szczecina.

Nasz zespół wystąpił w składzie: F.Zań, Sz.Zań, B.Kuśmierczyk, O. Andruszczak, M.Orpel, M.Wójcik, J.Kmita, K.Starzyński, K.Maszało, J.Ciechomski

Trenerem zespołu był: Tomasz Bielecki