Warsztaty plastyczne w przedszkolu

Z okazji zbliżających się Świąt w przedszkolu odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców. Dzieci, z pomocą rodziców, wykonały 4 ozdoby bożonarodzeniowe – choinkę, bałwanka, bombkę płaską drewnianą i bombkę styropianową. Aby wprowadzić świąteczny nastrój, warsztaty rozpoczęły się degustacją pierniczków i słuchaniem piosenek o tematyce świątecznej.
Później wszyscy z zapałem przystąpili do pracy, korzystając z, przygotowanych na ekranie projektora, instrukcji. Wykonanie prac dostarczyło wiele radości i satysfakcji dzieciom i rodzicom. Własnoręcznie wykonane ozdoby będą dekorowały świąteczne drzewka i stoły.
                                                      Marzena Włodarczak i Anna Dalmata-Deubel