Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Warsztaty plastyczne w klasie 3″c”

WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE 3 C
Grudzień jest dla wielu czasem wielkich przygotowań do świąt. Uczniowie z klasy 3 c także poddali się tej atmosferze, uczestnicząc w warsztatach plastycznych. Słuchając pastorałek, uczniowie wykonywali choinki z materiałów ekologicznych. Praca wymagała skupienia, wyobraźni przestrzennej, precyzji i poczucia estetyki. Artystyczne realizowanie zadania sprawiło dzieciom
dużo pozytywnych przeżyć i wyzwoliło poczucie satysfakcji, bowiem wszystkie prace wyglądały naprawdę pięknie i zapewne będą ozdobą świąteczną w domach. Po tej pracy dzieci pisały kilkuzdaniową wypowiedź na temat ,,To warto przeżyć raz jeszcze”. W wypowiedziach radość, zadowolenie i satysfakcja przeplatały się ze sobą. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
                                                                                                                                                                                                                                          B. Kociuba