WALENTYNKI

Samorząd Uczniowski naszej szkoły postanowił zaprosić wszystkich uczniów do wspólnej zabawy walentynkowej. Z tej okazji przygotowano kiermasz ciast, słodkości, jak też wyroby rękodzielnicze. Za symboliczną opłatą każdy mógł przyłączyć się do zabawy. Kolejnym walentynkowym akcentem była zorganizowana dla wszystkich uczniów- poczta świętego Walentego. Przygotowane przez Samorząd Uczniowski serduszka rozeszły się jak świeże bułeczki, gdyż wielu nastolatków postanowiło wyrazić swą sympatię kolegom i koleżankom.
    7 lutego SU wraz z kwiaciarkami zachęcał uczniów do wspólnej zabawy. Każdy uczeń mógł zakupić ręcznie wykonanego kwiatka i ofiarować go komuś bliskiemu. Dodatkowo, pięknie ubrani listonosze wręczali walentynkowe przesyłki. Akcja ta również spotkała się       z pozytywnym odzewem ze strony społeczności szkolnej. Samorząd już pracuje nad kolejnymi atrakcjami

Monika Cis-Szałańska i Monika Lunitz