Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

W DOMU KOMBATANTA

W DOMU KOMBATANTA

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 4-8 pod opieką Pań: Alicji Kozłowskiej i Lidii Kuligowskiej odwiedzili pensjonariuszy Domu Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej ,przynosząc dar swoich serc. Dzieci zaprezentowały program artystyczny: ”Przyszła do nas Miłość”,na który składały się przepiękne wiersze o Bożym Narodzeniu oraz kolędy i piosenki nawiązujące tematycznie  do tych najbardziej rodzinnych świąt.         Uczniowie obdarowali również pensjonariuszy własnoręcznie wykonanymi przez siebie oraz innych uczniów, ich rodziców i dziadków kartkami świątecznymi. Spotkanie było zarówno dla seniorów,jak i dla dzieci  źródłem radości oraz wielu  wzruszających przeżyć. 

Alicja Kozłowska