UNIHOKEJ W SP 51

W dniu 21.10.2019 roku nasz szkoła organizowała mecze eliminacyjne w unihokeju chłopców. W ramach rozgrywek  Międzyszkolnego Ośrodka Sportu gościliśmy następujące szkoły: SP 16, SP 14, SP 74 i SP 51 jako gospodarz rozgrywek. Meczy były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”. Wszystkie trzy spotkania wygrała drużyna SP 51 zapewniając sobie awans do dalszego etapu rozgrywek – finały miejskie.

Tydzień później 28 października, w SP 51 odbył się turniej finałowy Mistrzostw Szczecina w unihokeju chłopców, w którym udział wzięły cztery najlepsze szkoły ze Szczecina: SP 53, SP 24, SP 74, SP 51. Po rozegraniu meczów półfinałowych, do finału awansowały SP 74 i SP 51, który zakończył się zwycięstwem zespołu SP 51. Nasze drużyny nie przegrały żadnego meczu, nie dając szans innym zespołom na tytuł mistrzowski . Pierwsze miejsca dla SP 51 wywalczyli uczniowie klasy 6s.

Na zakończenie warto podkreślić sportową postawę uczniów naszej szkoły i pochwalić  za wywiązanie się z roli gospodarza, gdzie chłopcy samodzielnie przygotowali turniej i boisko do rozgrywek.

Reprezentacja SP 51 w unihokeju:

1. Tristan Podobas
  2. Alan Dziuniak