Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Grono pedagogiczne

 

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Dyrekcja
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Szklarski Dariusz Dyrekcja ——-
Jakubowska Małgorzata Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej
Żwirska-Kocela Anna Wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych kl.6,7
Paszkiewicz Aneta Wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych kl. 4,5,8
Sławecka-Taczała Renata Wicedyrektor ds. wychowania przedszkolnego
Pedagog
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Chmielewska Gabriela Pedagog – kl. 1-4 ——-
Mirowska Janina Pedagog – kl. 5-8 6e
Zajęcia Rewalidacyjne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Turemka Mariola zajęcia rewalidacyjne  
Biblioteka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Cieszkowska Małgorzata Biblioteka – Czytelnia ——-
Rowińska Izabela Biblioteka- Wypożyczalnia ——-
Nauczyciele świetlicy
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Bara Magdalena Nauczyciele Świetlicy ——-
Celebucka Renata Nauczyciele Świetlicy  ——-
Grajnert Iwona Nauczyciele Świetlicy ——-
Harzyńska Jolanta Nauczyciele Świetlicy ——-
Rychlicka Monika Nauczyciele Świetlicy ——-
Tukaj Jolanta Nauczyciele Świetlicy ——-
Kula Kinga Nauczyciele Świetlicy ——-

 

Wychowanie przedszkolne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gnap Agata Wychowanie Przedszkolne 3a-Misie
Dębniak Dominika
Danilevich Ala 3b-Jeżyki
Kosińska Dorota
Szakiel Ewelina 4a-Żabki
Wróbel Greta
Andrzejewska Ewa 4b-Zajączki
Kaczmarczyk Izabela
Gellera Karolina 5a-Sówki
Kokocińska Sylwia
Dalmata-Deubel Anna 5b-Motylki
Włodarczak Marzena
Tarnowska Monika 5c-Pszczółki
Karolczyk Żaneta
Garbacz Greta 0a
Kamińska Kamila
Banasiak Julita 0b
Kucal Dominika
Cioroch Katarzyna 0c
Lech Jolanta
Edukacja Wczesnoszkolna
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Stasiewska Agata Edukacja Wczesnoszkolna 1a
Menżyk Klaudia 1b
Adler-Zaród Beata 1c
Dogoda-Janik Martyna 1d
Guz Zuzanna 2a
Chomicz Urszula 2b
Dutka Ewa 2c
Kociuba Barbara 2d
Taczalska Joanna 3a
Łoziuk Barbara 3b
Bachaj Barbara 3c
Język polski
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gajdzińska Iwona Język polski  
Cis-Szałańska Monika 6f
Kozłowska Alicja 4b
Łatko Dorota 7c
May Krystyna
Polak Eliza 4c
Wiercioch Iwona  
Ziółkowska Agnieszka 5c
Język angielski
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Klimczak-Piotrowska Martyna Język angielski 7e
Domagalska-Biela Dorota 7d
Dudzińska Edyta 7f
Bilska Ewa 6a
Krawczyk Dorota  
Roens Agata  
     
Język niemiecki
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Bielecka Zofia Język niemiecki 7g
Siwińska Anna 6d
     
     
Historia, WOS
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Lunitz Monika

Historia, Wos

8a
Arcisz Marzena

Historia, Wos

8d
Ikert Michał

Historia

 
Geografia
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Dawidziak Ilona

Geografia

6g
Biologia, Chemia, Przyroda, WDŻWR
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Wojdat Agnieszka Biologia, Przyroda, Wdżwr 5b
Prusinowska Lucyna Biologia, Chemia  
Pilecka Aneta Biologia, Przyroda 8b
Kozioł Agnieszka Chemia, Fizyka 8e
Fizyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Szyndel Grażyna Fizyka  
Matematyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
   

Matematyka

 
Kitlas Iwona 7a
Netrybiichuk Oleksandra  
Masełko Krystyna  
     
Informatyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gulbicka Magdalena Informatyka, Technika  8c
Zasada Kalina  
Przybyła Dawid  
Kowalczuk Anna  
Plastyka, Muzyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Chodorowska Agnieszka Plastyka, Muzyka, Technika 6c
Mularczyk Małgorzata Plastyka 6b
       

 

Wychowanie fizyczne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Wicher-Ostrowska Małgorzata

Wychowanie Fizyczne, Edb

5a
Czyżewska Joanna

Wychowanie Fizyczne, Wdżwr

7h
Bielecka Barbara

Wychowanie Fizyczne

 
Bielecki Tomasz  
Borys Agnieszka  
Chuta Jakub  
Żyłka-Owczarek Justyna 4d
Gawłowicz Krzysztof  
Koczorowska Danuta 4a
Śmietana-Bogacz Agnieszka 7b
Mazurek Justyna  
Skok Robert  
Tylutki Marcin  
     
     
Religia
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
ks. Wencławek Mariusz Religia  
Sienkiewicz Małgorzata  
s. Młynarczyk Elżbieta  
ks. Kopaniecki Mateusz  
s. Zdobylak Zofia