Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Grono pedagogiczne

 

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

Dyrekcja
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Szklarski Dariusz Dyrekcja ——-
Jakubowska Małgorzata Wicedyrektor ds. edukacji wczesnoszkolnej
Żwirska-Kocela Anna Wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych kl.6,7
Paszkiewicz Aneta Wicedyrektor ds. dydaktyczno-wychowawczych kl. 4,5,8
Sławecka-Taczała Renata Wicedyrektor ds. wychowania przedszkolnego
Pedagog
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Chmielewska Gabriela Pedagog – kl. 1-4 ——-
Mirowska Janina Pedagog – kl. 5-8 6e
Zajęcia Rewalidacyjne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Turemka Mariola zajęcia rewalidacyjne  
Biblioteka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Cieszkowska Małgorzata Biblioteka – Czytelnia ——-
Rowińska Izabela Biblioteka- Wypożyczalnia ——-
Nauczyciele świetlicy
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Bara Magdalena Nauczyciele Świetlicy ——-
Celebucka Renata Nauczyciele Świetlicy  ——-
Grajnert Iwona Nauczyciele Świetlicy ——-
Harzyńska Jolanta Nauczyciele Świetlicy ——-
Rychlicka Monika Nauczyciele Świetlicy ——-
Tukaj Jolanta Nauczyciele Świetlicy ——-
Kula Kinga Nauczyciele Świetlicy ——-

 

Wychowanie przedszkolne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gnap Agata Wychowanie Przedszkolne 3a-Misie
Dębniak Dominika
Danilevich Ala 3b-Jeżyki
Kosińska Dorota
Szakiel Ewelina 4a-Żabki
Wróbel Greta
Andrzejewska Ewa 4b-Zajączki
Kaczmarczyk Izabela
Gellera Karolina 5a-Sówki
Kokocińska Sylwia
Dalmata-Deubel Anna 5b-Motylki
Włodarczak Marzena
Tarnowska Monika 5c-Pszczółki
Karolczyk Żaneta
Garbacz Greta 0a
Kamińska Kamila
Banasiak Julita 0b
Kucal Dominika
Cioroch Katarzyna 0c
Lech Jolanta
Edukacja Wczesnoszkolna
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Nawrocka Agata Edukacja Wczesnoszkolna 1a
Menżyk Klaudia 1b
Adler-Zaród Beata 1c
Dogoda Martyna 1d
Guz Zuzanna 2a
Chomicz Urszula 2b
Dutka Ewa 2c
Kociuba Barbara 2d
Taczalska Joanna 3a
Łoziuk Barbara 3b
Bachaj Barbara 3c
Język polski
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gajdzińska Iwona Język polski  
Cis-Szałańska Monika 6f
Kozłowska Alicja 4b
Łatko Dorota 7c
May Krystyna
Polak Eliza 4c
Wiercioch Iwona  
Ziółkowska Agnieszka 5c
Język angielski
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Klimczak-Piotrowska Martyna Język angielski 7e
Domagalska-Biela Dorota 7d
Dudzińska Edyta 7f
Bilska Ewa 6a
Krawczyk Dorota  
     
     
Język niemiecki
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Bielecka Zofia Język niemiecki 7g
Siwińska Anna 6d
     
     
Historia, WOS
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Lunitz Monika

Historia, Wos

8a
Arcisz Marzena

Historia, Wos

8d
Ikert Michał

Historia

 
Geografia
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Dawidziak Ilona

Geografia

6g
Biologia, Chemia, Przyroda, WDŻWR
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Wojdat Agnieszka Biologia, Przyroda, Wdżwr 5b
Prusinowska Lucyna Biologia, Chemia  
Pilecka Aneta Biologia, Przyroda 8b
Kozioł Agnieszka Chemia, Fizyka 8e
Fizyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Szyndel Grażyna Fizyka  
Matematyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
   

Matematyka

 
Kitlas Iwona 7a
Netrybiichuk Oleksandra  
Masełko Krystyna  
     
Informatyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Gulbicka Magdalena Informatyka, Technika  8c
Zasada Kalina  
Przybyła Dawid  
Kowalczuk Anna  
Plastyka, Muzyka
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Chodorowska Agnieszka Plastyka, Muzyka, Technika 6c
Mularczyk Małgorzata Plastyka 6b
       

 

Wychowanie fizyczne
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
Wicher-Ostrowska Małgorzata

Wychowanie Fizyczne, Edb

5a
Czyżewska Joanna

Wychowanie Fizyczne, Wdżwr

7h
Bielecka Barbara

Wychowanie Fizyczne

 
Bielecki Tomasz  
Borys Agnieszka  
Chuta Jakub  
Żyłka-Owczarek Justyna 4d
Gawłowicz Krzysztof  
Koczorowska Danuta 4a
Śmietana-Bogacz Agnieszka 7b
Mazurek Justyna  
Skok Robert  
Tylutki Marcin  
     
     
Religia
Nazwisko Imię Przedmiot/Funkcja Wychowawstwo
ks. Wencławek Mariusz Religia  
Sienkiewicz Małgorzata  
s. Młynarczyk Elżbieta  
ks. Kopaniecki Mateusz  
s. Zdobylak Zofia