Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Spotkanie ze Strażą Miejską dla klas 0-3

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych pedagog Gabriela Chmielewska zorganizowała dla klas 0 – 3 w naszej szkole spotkania profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Straży Miejskiej.
Panie funkcjonariuszki przypomniały o różnych zagrożeniach czyhających w trakcie ferii zimowych. Szczególnie skupiły się na omówieniu z uczniami zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegały przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegały przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Przeprowadzone spotkanie zakończono dyskusją z uczniami.
Wszystkim wychowankom życzymy aby ferie zimowe upłynęły wesoło, zdrowo i
bezpiecznie.

Gabriela Chmielewska