Na 70-leciu Pogoni Szczecin

W całym Szczecinie trwają liczne imprezy, uroczystości i spotkania związane z obchodami 70-lecia założenia Klubu Pogoń Szczecin. W jednym z nich w dniu 14.05.2018r wzięły udział uczennice naszej szkoły, trenujące piłkę ręczną.

Nasze Mistrzynie Województwa zostały zaproszone przez Zarząd Pogoni Sandra Spa Szczecin na uroczystość, w której uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta z prezydentem Piotrem Krzystkiem na czele, zasłużeni działacze, trenerzy oraz byli i obecni zawodnicy sekcji męskiej. Nasze uczennice mogły wysłuchać wspomnień pana Janusza Brzozowskiego, który dwukrotnie brał udział w igrzyskach olimpijskich (1976, 1980), a także mistrzostwach świata (1978, 1982), na których w 1982 zdobył brązowy medal.

Dziewczęta wzięły też aktywny udział w quizie na temat historii Pogoni Szczecin, zdobywając liczne gadżety. Na koniec był czas na wspólne i indywidualne zdjęcia.

Artur Klamann