MISTRZOSTWA W PŁYWANIU

Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego to pierwsze zawody pływackie które odbyły się w tym roku kalendarzowym. Mimo wielu ograniczeń treningowych związanych z obostrzeniami sanitarnymi, w dniu 23.02.2021.młodzi zawodnicy z klas 3-6 zaprezentowali swoją formę.  Na basenie Floating Arena pojawili się najlepsi zawodnicy ze wszystkich klubów regionu.  Spośród uczniów naszej szkoły Mistrzami Okręgu Zachodniopomorskiego zostali Nika Adamski na dystansie 100 metrów stylem klasycznym oraz Adam Stachowiak na dystansie 100 metrów stylem dowolnym. Oboje są uczniami klasy 4a i trenują pod okiem Danuta Koczorowskiej i Jakuba Chuty. Medal brązowy wywalczył uczeń klasy 3a Joachim Piętka (trenerzy Justyna Żyłka-Owczarek, Krzysztof Gawłowicz).

Gratulacje dla zawodników i trenerów

Danuta Koczorowska