Sztafetowe Biegi Przełajowe

W środę 27 września odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe, w których jak co roku startowała nasza szkoła. Na terenie szczecińskiego Lasku Arkońskiego na pętli o długości 800 m rywalizowały 10-osobowe szkolne zespoły w kategorii chłopców i dziewcząt.

Wśród wszystkich szkół podstawowych naszego miasta dwie reprezentacje uczniów i uczennic SP 51 zwyciężyły i zdobyły tytuł mistrzów Szczecina. Dzięki wygranej uzyskaliśmy awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się pod koniec października w Tychowie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku również zdobyliśmy tytuł mistrza Szczecina, a z finału wojewódzkiego, w którym startowało 21 szkół z całego województwa przywieźliśmy tytuł wicemistrzów. W tym roku postaramy się być o jeden stopień wyżej – deklarują nasi sportowcy.