I Grand Prix Szczecina w pływaniu klas 4 i 5

W dniu 12.10.17r. odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody pływackie dla klas sportowych. Zawody pod nazwą I Grand Prix Szczecina w pływaniu klas 4 i 5 miały miejsce na naszej pływalni. Rywalizowali ze sobą uczniowie gospodarzy oraz SP 56, Centrum Mistrzostwa Sportowego z ul. Mazurskiej oraz Centrum Kształcenia Sportowego z ul. Rydla.

Konkurencją obowiązkową był dystans 100m st. dowolnym. Dodatkowo zawodnicy płynęli 50m st. grzbietowym oraz 50m st. klasycznym. Doskonale zaprezentowali się nasi zawodnicy, zdobywając wiele cennych krążków.

Konkurencja 100m st. dowolnym:

• rocznik 2006 – złoto Adam Lipiński, srebro Nina Lesińska
  • rocznik 2007 – złoto Hanna Gracka, Miłosz Piętka, srebro Borys Majdański, Hanna Pawłaszek, brąz Alicja Rakowska
  • rocznik 2008 – srebro Mikołaj Parzy, brąz Blanka Błaszczak.

Konkurencja 50m st. grzbietowym:

• rocznik 2006 – złoto Nina Lesińska
  • rocznik 2007 – Hanna Pawłaszek, Borys Majdański, srebro – Hanna Uscka, Hubert Kowalik
  • rocznik 2008 – srebro – Gabriela Bartczak, brąz – Weronika Rybarczyk, Mateusz Rakoczy.

Kokurencja 50m st. klasycznym:

• rocznik 2006 – złoto Zofia Gajewska, brąz Adam Lipiński
  • rocznik 2007 – Hanna Gracka,Miłosz Piętka, srebro Witold Bera, brąz Oliwia Wojciechowska.

Marta Hanczewska

Możliwość komentowania jest wyłączona.