Dzień Sztafet

W dniu 04.10.17r reprezentacja SP 51 brała udział w zawodach lekkoatletycznych ”Dzień Sztafet”. Z powodu remontu stadionu przy ul. Litewskiej zawodników gościła na swym przyszkolnym boisku z bieżnią Szkoła Podstawowa nr 16.

Liczni zawodnicy ze szczecińskich szkół podstawowych rywalizowali w rożnych sztafetowych konkurencjach. Biegano sztafety – olimpijską, szwedzką, 4x400m oraz sprinterską 4x100m w kategoriach dziewcząt i chłopców. Nasze sztafety opierały się głównie na debiutujących uczniach klas 4, którzy poradzili sobie w walce ze starszymi uczniami wyśmienicie, dając z siebie wszystko i walcząc do końca.

Reprezentacji udało się wywalczyć brązowe medale w konkurencji 4x100m chłopców. Medaliści biegli w składzie: Fabian Jaroszewicz 6c, Kamil Klóska 6f, Maciej Skupiński 4a oraz Igor Łysiak 4a. Gratulujemy sukcesu i do zobaczenia na wiosennej edycji sztafetowych zmagań.

Marta Hanczewska

Możliwość komentowania jest wyłączona.