Finał międzywojewódzkich zmagań pływaków

W dniu 25 maja 2018r. odbyła się czwarta, finałowa runda zmagań pływaków z dwóch województw. Z zawodów wracamy z sukcesami i bardzo dobrymi prognozami na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Polski w rocznikach 2006 oraz 2005.

Na arenie międzywojewódzkiej łowcami medali okazali się:

• Karolina Zdrojewska – złoto 50m st. dowolnym oraz srebro 200m st. grzbietowym
  • Adam Lipiński – brąz 50m st. dowolnym oraz brąz 200m st. grzbietowym
  • Zosia Gajewska – brąz 100m st. klasycznym.

Dwukrotnie „otarł” się o podium Jędrzej Rabiza, zajmując czwarte miejsce na dystansie 100m st. motylkowym oraz 200m st. grzbietowym, osiągając bardzo dobre rezultaty.

Największy sukces odniosła uczennica klasy 6a Karolina Zdrojewska, zdobywając dwukrotnie nagrodę za miejsce w pierwszej trójce klasyfikacji generalnej całego cyklu. Zasłużone 3 miejsce w klasyfikacji stylu grzbietowego wywalczył kolega z klasy Karoliny, Jędrzej Rabiza.

Życzymy dalszych sukcesów!

Marta Hanczewska