Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu “Serce dla mojej Walentynki”

Rozstrzygnięcie konkursu “Serce dla mojej Walentynki”

 

Przez pierwsze dni lutego odbywał się konkurs plastyczno-techniczny „Serce dla mojej Walentynki”. Do 12.02.2021 przedszkolaki przynosiły swoje prace, które następnie były oceniane w czterech grupach wiekowych: 3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki. Każda z prac była warta uwagi, przedszkolaki wykorzystały najróżniejsze techniki i stworzyły niesamowite interpretacje tematu konkursu. Wpłynęły aż 43 prace. W poniedziałek 15.02.2021 zostały ogłoszone wyniki konkursu. W każdej grupie wiekowej przyznano jedną główną nagrodę oraz dwa wyróżnienia.

 

3-latki:
I miejsce Julia Opar „Misie”
Wyróżnienie Lila Urbańska „Misie”
Wyróżnienie Karol Kula „Misie”

4-latki:
I miejsce Luiza Herbut „Żabki”
Wyróżnienie Zuzia Mossakowska „Zajączki”
Wyróżnienie Kuba Wojtas „Żabki”

5-latki:
I miejsce Zuzia Frach „Pszczółki”
Wyróżnienie Helena Szwajkowska „Sówki”
Wyróżnienie Tymek Kula „Motylki”

6-latki:
I miejsce Emilka Szarek „0B”
Wyróżnienie Liliana Maciejewska „0C”
Wyróżnienie Milan Waliński „0C”

Gratulujemy wszystkim niesamowitych pomysłów i zapraszamy na kolejne konkursy.

 

Greta Wróbel

Ewelina Szakiel