Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu “Proszę państwa, oto miś”

Rozstrzygnięcie konkursu “Proszę państwa, oto miś”

W piątek 27.11.2020 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pod hasłem „Proszę Państwa, oto miś”. Komisja złożona z członków Rady Pedagogicznej oddziałów przedszkolnych SP 51 wyłoniła laureatów na drodze głosowania. Nie była to łatwa decyzja, ponieważ twórcy misiów zaskoczyli nas kreatywnością, pomysłowością, zaangażowaniem i ogromem pracy włożonym w wykonanie prac. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom z całego serca gratulujemy!

 

 

 

Oto wyniki:

  • I miejsce: Amelia Grabowska
  • II miejsce: Oskar Wachecki
  • III miejsce: Tymon Marcinkowski

 

Wyróżnienia:

  • Antoni Antonowicz,
  • Amelia Twarowska,
  • Hubert Winiarki

Pozdrawiamy,

Agata Gnap, Jola Lech