Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego “Znak drogowy”

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego “Znak drogowy”

6 maja w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa  Ruchu Drogowego został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-techniczny ,,Znak drogowy”. Konkurs adresowany był do dzieci 3- i 4- letnich. Celem konkursu było  popularyzowanie wiedzy o ruchu drogowym i bezpieczeństwie na drodze, kształtowanie wyobraźni oraz rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci. Spośród wielu pięknych prac z trudem  udało się wyłonić zwycięzców.

 

Gratulacje dla laureatów!!!

 
 
Zwycięzcy:
I miejsce Ala Porwit (gr. ,,Żabki”)
II miejsce Amelia Bażant (gr.,,Misie”)
III miejsce Zuzia Mossakowska (gr. ,,Zajączki”)
 
Wyróżnienia:
Gabrysia Sokolik (gr. ,,Zajączki”)
Olaf Matyjasek (gr. ,,Misie”)