Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Piernikowy MasterChef”

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Piernikowy MasterChef”

   W dniach 29.11.2021-03.12.2021 r. dzieci wraz z rodzicami przynosili do oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej Nr 51 wykonane samodzielnie piernikowe wypieki. 6 grudnia zebrała się komisja oceniająca świąteczne cuda. Pomimo oczopląsu od kolorystyki i kształtów oraz korzennych nut zapachowych udało się podjąć jednomyślnie decyzję, aby podzielić dostarczone prace na dwie grupy wiekowe: 5-6-latków oraz 3-4-latków. W starszej grupie zwyciężył Hubert Winiarski, a w młodszej Marcel Łazowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do wychowawczyń swoich grup od 8.12.2021.

 

Wicedyrektor

Renata Sławecka-Taczała.