Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Lato wierszem malowane”

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Lato wierszem malowane”

Dziś rozstrzygnięty został konkurs plastyczno-literacki ,,Lato wierszem malowane”. Konkurs polegał na napisaniu wspólnie z rodzicem wiersza o tematyce związanej z latem i wykonaniu ilustracji do napisanego utworu. Celem konkursu było zachęcanie do wspólnego działania rodziców i dzieci oraz rozwijanie twórczej ekspresji. Autorzy prac wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Spośród wielu ciekawych prac zostali wyłonieni zwycięzcy: 

I miejsce – Tymon Kula (gr. ,,Motylki”)
II miejsce – Mira Ostapenko (gr. ,,OC”)
III miejsce – Łucja Pawlonka ( gr. ,,Misie”)
Wyróżnienie otrzymali:
1.  Helena Szwajkowska (gr. ,,Sówki”)
2. Karol Kula ( gr. ,,Misie”)
Serdeczne gratulacje dla laureatów!!!
 
Agata Gnap