Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Rozgrywki o Mistrzostwo Szczecina SP w piłce ręcznej

GRAMY DALEJ

23 stycznia 2019 nasze piłkarki zakończyły rozgrywki o Mistrzostwo Szczecina SP w piłce ręcznej. W wielkim Finale uczestniczyły szkoły z długimi tradycjami piłki ręcznej. W I półfinale wygrała SP 55 z SP 37 II. w II półfinale nasze zawodniczki, po zaciętej walce, wygrały z 37 I.

W meczu o I miejsce zabrakło wykończenia akcji i trochę zdrówka
( wyczerpujący mecz z 37 I) i ostatecznie zajęłyśmy drugie miejsce, Gratulacje dla zawodniczek, bo awansowały do rozgrywek regionalnych .

Grałyśmy w składzie: Zuzanna Zimnicka, Aleksandra Trawka, Oliwia Grabowska, Lena Pilecka, Eliza Pikus, Aleksandra Kuśmierczyk, Natalia Kowalaszek, Paulina Jakubowska, Alicja Falowska, Natalia Al- Abaidi, Julia Gad, Vanessa Tybinkowska, Agnieszka Brzywcy.
Gramy dalej!
Trenerki
Barbara Bielecka i Agnieszka Śmietana -Bogacz