PRZEDSZKOLNE IGRASZKI

W środę w naszej szkole odbyła się kolejna już X edycja PRZED-SZKOLNYCH IGRASZEK.
Gościnnie odwiedziły nas zaprzyjaźnione przedszkola PP 13 i PP 74 oraz dzieci z PP przy ul. Mikołajczyka.
W zawodach sportowych uczestniczyły odziały z “O” Ponad 120 dzieci dzielnie i z sukcesami poradziło sobie z konkurencjami sportowymi. Elementy z piłki nożnej, p. ręcznej czy koszykówki nie sprawiały dzieciom żadnych trudności. W całych zawodach dzieci były dopingowane przez ulubionego ” GRYFUSIA’.
Mali sportowcu otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.
Wszyscy uśmichnięci, szczęśliwi zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z GRYFUSIEM i oczywiście dostali zaproszenie na kolejną edycję.

Barbara Bielecka, Joanna Czyżewska, Marcin Tylutki