Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Przedszkolak dba o zdrowie

,,PRZEDSZKOLAK DBA O ZDROWIE”
To był wesoły dzień. Do auli naszej szkoły przybyły dzieci z zaprzyjaźnionych grup przedszkolnych, tj. z Przedszkola nr 13, Przedszkola Aktywności Twórczej oraz grupy z nauczania przedszkolnego z naszej szkoły, jak też najmłodsza grupa ,,Jeżyków”. Wszyscy byli ubrani inaczej niż zwykle. Każde
dziecko miało na sobie emblemat owocu lub warzywa. Nauczycielki, p. Mariola Turemka i Barbara Kociuba przygotowały dla najmłodszych zabawę
pt. ,,Przedszkolak dba o zdrowie”. W trakcie tej
zabawy zgromadzeni mogli wykazać się posiadaną wiedzą dotyczącą zdrowia oraz wzbogacić ją o
nowe treści, które same wchodziły Milusińskim do głowy. Było to sympatyczne spotkanie. Zdjęcia nie oddadzą miłej atmosfery, jaka towarzyszyła nam na tym spotkaniu, mimo to zapraszamy do ich obejrzenia.
                                                                               B. Kociuba M. Turemka