Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Projekt,,Magiczna moc bajek”- moduł ,,Odpowiedzialność, mądrość”

Projekt,,Magiczna moc bajek”- moduł ,,Odpowiedzialność, mądrość”
Grupa ,,Misie”zrealizowała kolejny moduł z projektu ,,Magiczna moc bajek”. Na podstawie baśni,,Czerwony Kapturek” i ,,Jaś i Małgosia” rozmawialiśmy czym jest mądrość i odpowiedzialność. Dodatkowo przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa- dzieci nauczyły się piosenki,,Nieznajomy”  i dowiedziały się,  dlaczego nie należy samowolnie otwierać drzwi nieznajomym. Przedszkolaki otrzymały również broszurki z wierszykami o zasadach bezpieczeństwa do wspólnego poczytania z rodzicami.  Z cyklu ,,Dobranocki z dawnych lat” obejrzeliśmy bajkę ,,Jacek i Agatka”. 
 
Agata Gnap