Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

Projekt “Magiczna moc bajek” – zdanie na styczeń

Projekt “Magiczna moc bajek” – zdanie na styczeń

Dzieci z grupy “Zajączki” meldują wykonanie zadań styczniowych projektu “Magiczna moc bajek”. Rozmawialiśmy na trudne tematy: “Razem możemy więcej”, “Co jest dla mnie piękne”, “Powiedz mi , co we mnie lubisz”, “Nie szata zdobi człowieka”. Wykonaliśmy fotobudkę z hasłem” Dobrze Cię widzieć”. Oglądaliśmy relację z paraolimpiady, podczas której dzieci zadawały przeróżne pytania , gdyż to był trudny dla nich temat.Wykonaliśmy pracę plastyczna “Co jest dla mnie piękne?” jak również drogę sensoryczną (malowanie stopami po folii bąbelkowej) na podstawie opowiadania “Zima w klinice małych zwierząt”. A przez cały miesiąc oglądamy “Smerfy” i rozmawiamy na temat postaci i zachowań.

 

Izabela Kaczmarczyk