Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie

im. prof. Stanisława Helsztyńskiego

PROJEKT  “BLIŻEJ PIESKA”

PROJEKT  “BLIŻEJ PIESKA”

 

Grupa „Zajączki” z Oddziałów Przedszkolnych SP 51 w Szczecinie wzięła udział w projekcie Bliżej Przedszkola pt. „Bliżej Pieska”. Dzieci brały udział w zajęciach, na których poprzez różne gry i zabawy poszerzyły swoją wiedzę o pupilach domowych. Dowiedziały się, jakie przybory są potrzebne do opieki nad zwierzęciem oraz w jaki sposób się nim zajmować.

Link do udostępnionej relacji na stronie Bliżej Przedszkola:

https://blizejprzedszkola.pl/wpis-15866,oddzialy-przedszkolne-sp51-w-szczecinie-grupa-quotzajaczkiquot#

Martyna Dogoda

                                                                                                                          Izabela Kaczmarczyk